دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ , ۰۰:۱۰:۴۷
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۵/۱۸ ساعت ۲۳:۴۸
لینک کوتاه مطلب:

‍ دیدار رمضان زاده مسئول بسیج کارمندان سپاه بیت المقدس و فرمانده حوزه بسیج ادارات شهرستان با خدری سرپرست فرمانداری

در این دیدار رمضان زاده ضمن تبریک به مناسبت انتصاب مهندس خدری به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان بانه،به ارائه گزارش عملکرد حوزه کاری پرداخت.

رمضان زاده اظهار داشت همواره برطرف نمودن دغدغه ها و مشکلات و بررسی و پیگیری درخواست ها و مطالبات مردمی در سرلوحه کاری بسیج ادارات قرارگرفته و به تبع آن میز خدمت در اکثر سطح شهر و روستاهای تابعه به این منظور برگزار شده است.
وی در ادامه عنوان کرد تمام تلاش و همت خود را در این مسیر مهم بکار خواهند گرفت تا با همکاری و هماهنگی فرمانداری و همچنین ادارات سطح شهرستان گام های اساسی برداشته شود.

خدری سرپرست فرماندار نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ارزنده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان بانه و بسیج ادارات در راستای برگزاری میز خدمت و پیگیری مطالبات مردمی و همکاری همه جانبه با فرمانداری شهرستان عنوان کرد،در شهرستان بانه همواره از ظرفیت بسیج در عرصه های گوناگون استفاده شده و بسیج به عنوان یک شجره طیبه با استفاده از ظرفیت مردم در بسیاری از امور راهگشا و همراه با مجموعه اجرایی شهرستان در جهت خدمت رسانی به مردم و اعتلا و توسعه شهرستان گام برداشته است.
خدری ضمن اعلام آمادگی هرگونه همکاری با بسیج ادارات افزود امیدواریم بتوانیم با روحیه جهادی و انقلابی در میدان خدمت به مردم عمل کنیم و موجبات رضایت خلق و خالق را حاصل نماییم.