شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ , ۱۲:۳۲:۴۲
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۸/۱۰ ساعت ۱۴:۱۰
لینک کوتاه مطلب:

برگزاری جلسه کارگروه پدافند غیرعامل آموزش و پرورش شهرستان این جلسه به ریاست کتابی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری بانه و با حضور معاون آموزش و پرورش،مدیران و معلمان و دانش آموزان در محل مدرسه تیزهوشان شهرستان برگزار شد.

کتابی معاون توسعه و برنامکه ریزی فرماندار بانه عنوان کرد تقسیم مسئولیت ها و مشخص بودن وظایف و توجه به اهمیت پدافند غیرعامل و نقش بازدارندگی آن الزامی است و کلیه دستگاه ها ذی ربط به منظور مقابله با تهدیدات و به حداقل رساندن آثار تخریبی احتمالی باید از آمادگی لازم برخوردار باشند و آگاه سازی عمومی را در دستورکار قرار دهند.

 

در این راستا کتابی معاون فرماندارضمن اشاره به ضرورت و اهمیت موضوع پدافند غیرعامل در جامعه و لزوم اجرای این امر افزود: هدف اصلی پدافند غیرعامل در حوزه های جنگ نرم، اقتصادی، مردم محور، سایبری و غیره پیشگیرانه است و در این حوزه ها فعالیت دارد.
وی تصریح کرد؛هدف از تشکیل شوراهای آموزش و پرورش ، استفاده بهینه از کلیه منابع و امکاناتی است که باید در جهت پیشبرد اهداف آموزشی به کار ببریم در جهت تاسیس ،توسعه و تجهیز فضاهای آموزش و‌پرورش در چارچوب آموزه های اسلامی