دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ , ۰۱:۲۶:۳۱
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۱/۲۱ ساعت ۱۳:۵۸
لینک کوتاه مطلب:

فرماندار بانه : روز جهانی قدس باید با شکوه تر از همیشه برگزار گردد.

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی روز جهانی قدس به ریاست خدری فرماندار شهرستان بانه با حضور سرهنگ چگینی فرماندهی انتظامی و مدیران و رؤسای ادارات ذیربط در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

خدری فرماندار بانه در این جلسه ضمن تسلیت فرارسیدن لیالی پرفیض قدر و نیز سالروز شهادت حضرت علی(ع) گفت: به منظور هرچه با شکوهتر برگزار شدن مراسم راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که بنا به صدور پیام تاریخی حضرت امام راحل (ره) بنام روز جهانی قدس و برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین نامگذاری شده تلاش نمائیم تا این پیام تاریخی امام در حمایت از مردم بی دفاع فلسطین را به گوش جهانیان برسانیم.

وی در پایان با بیان اینکه “فلسطین محور وحدت جهان اسلام؛ قدس در آستانه آزادی” شعار محوری روز قدس امسال خواهد بود ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی و هم افزایی و هماهنگی بین کلیه دستگاههای اجرائی و نهادهای انقلابی زمینه برای حضور پرشور و دشمن شکن مردم شهرستان در این روز تاریخی فراهم شود.

گفتنی است راهپیمائی روز قدس از ساعت ۱۰ صبح روز جمعه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ در مسیرهای زیر برگزار خواهد شد:

محل تجمع آقایان جنب درب حسینیه خاتم الانبیاء و محل تجمع بانوان جنب مدرسه دخترانه شهید رودباری و مقصد نهایی راهپیمایی و محل اجراء برنامه میدان امام خمینی (ره) ‎، زمان شروع تجمع ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح و ساعت حرکت ۱۰ صبح تعیین گردید.