دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ , ۱۱:۵۹:۲۱
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۱/۲۱ ساعت ۰۸:۳۴
لینک کوتاه مطلب:

‍ فرماندار شهرستان بانه طی پیامی سالروز افتتاح حساب ۱۰۰ حضرت امام خمینی (ره) و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را به همه خدمتگزاران و مسئولان این نهاد انقلابی به ویژه مدیریت و کارکنان خدوم این نهاد در شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری متن پیام مهندس خدری بدین شرح است.

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم
۲۱  فروردین ماه؛ سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر افتتاح حساب شماره ۱۰۰ و تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نشان از آینده نگری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی داشت.
بی شک تأسیس بنیادمسکن و ایجاد فصل جدیدی از توسعه خدمات عمومی در بخش زیربنایی و مهم تأمین مسکن می باشد که امروز این مولود ارزشمند با طی نمودن مراحل تکامل خود بسترساز خدماتی ارزشمند و راهگشا بویژه در بخش تأمین مسکن نیازمندان گردیده است.
اینجانب فرا رسیدن ۲۱ فروردین ماه، سالروز افتتاح حساب ۱۰۰ امام (ره) و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و تقارن آن با ماه میهمانی خداوند را با تقدیر از تلاش ها و خدمات رییس و همکاران خدوم این نهاد در شهرستان بانه تبریک عرض می نمایم و موفقیت روز افزون آنان در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) و تحت ولایت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را از درگاه ایزد منان خواستارم.