دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ , ۱۶:۳۵:۴۸
avatar avatar avatar
لطفا از طریق پنل تنظیمات تصویر لوگو را انتخاب کنید
نوشته شده در ۱۴۰۰/۹/۶ ساعت ۱۱:۴۶
لینک کوتاه مطلب:

تفکر بسیجی امنیت پایدار را در کشور تضمین می کند

حضور بسیجیان در همه عرصه ها نمود عینی دارد و بسیج متعلق به همه اقشار جامعه است و در همه جا حضور دارد.

🔹اسماعیل رستم پور فرماندار بانه در اجتماع بزرگ بسیجیان بانه ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج اظهار داشت: حضور بسیجیان در همه عرصه ها نمود عینی دارد و بسیج متعلق به همه اقشار جامعه است و در همه جا حضور دارد.
🔹وی با بیان اینکه هر جا بحث اعتبار است، خود را ملبس به لباس بسیجی مایه افتخار است، افزود: حضور عملی بسیج که در تاریج ایران برای سالهای متمادی می درخشد حضور بی ادعای بسیجیان در جبهه های حق علیه باطل در هشت سال دفاع مقدس است.
🔹رستم پور به اهمیت و جایگاه بسیج اشاره کرد و گفت: دشمن تصور می کرد که انقلاب نوپای ایران را از بین می برند اما با ابتکار بنیانگذار کبیر انقلاب (ره) و حضور عملی بسیجیان نقشه های دشمنان نقش برآب شد و در آستانه چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران هستیم.
🔹وی ادامه داد: تفکر بسیجی همراه با احساس مسوولیت می تواند راه گشای بسیاری از مشکلات موجود باشد و فعالیت این نیروی مردمی طوری است که هرگاه حوادث غیرمترقبه ای اتفاق می افتد در صحنه حضور دارند.
🔹فرماندار شهرستان بانه یاد آور شد: به فرموده مقام معظم رهبری همه مردم ایران بسیجی هستند مگر آن دسته از افرادی که دل در گرو ضد انقلاب دارند که حسابشان از مردم جدا است.