دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲ , ۱۲:۵۵:۵۴
avatar avatar avatar

?به مناسبت گرامیداشت هفته مبارک دولت دیدار و نشست جانشین هنگ مرزی شهرستان بانه با مهندس خدری فرماندار شهرستان بانه

? در این دیدار خدری فرماندار بانه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، هفته مبارک دولت را به همه تلاشگران و مرزبانان غیور تبریک گفت و از زحمات و تلاش نیروهای هنگ مرزی در جهت برقراری امنیت منطقه در نوار مرزی و آسایش مردم تقدیر کرد.

۱۴۰۲/۶/۹

 به مناسبت گرامیداشت هفته مبارک دولت دیدار و نشست صمیمانه فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بانه در معیت همکاران نیروی انتظامی با خدری فرماندار شهرستان بانه

در این دیدار خدری فرماندار شهرستان بانه ضمن تبریک هفته مبارک دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تقدیر و تشکر از همکاران نیروی انتظامی در راستای خدمات ارزنده به شهروندان افزود: اقدامات و رویکردهای جهادی و مردمی نیروی انتظامی شهرستان بانه در سطح شهرستان و دیدگاه اجتماعی و فرهنگی فرماندهی انتظامی ما بسیار قابل تحسین است و شهرستان در بحث شاخص های امنیت و جلوگیری از آسیب های اجتماعی پیشتاز است.

۱۴۰۲/۶/۹

 دیدار امیدی، ناظر گمرکات استان کردستان بهمراه رئیس گمرک شهرستان با مهندس خدری فرماندار شهرستان بانه.

در این دیدار امیدی به ارائه گزارشات و عملکرد و همچنین مباحث، مسائل و مشکلات موارد مرتبط با حوزه کاری آن اداره پرداخت.

۱۴۰۲/۶/۹

به مناسبت گرامیداشت هفتمین روز از هفته مبارک دولت پروژه احداث ساختمان پلاتو نمایش کلنگ زنی شد.

این کلنگ زنی با حضور دکتر رمضانی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، خدری فرماندار شهرستان بانه، نماینده بانه و سقز در مجلس شورای اسلامی، دریایی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان، فرماندهان نظامی و انتظامی، شهردار بانه، رئیس شورای اسلامی شهر بانه و جمعی از اعضای شورای اداری، صورت گرفت.

۱۴۰۲/۶/۸

به مناسبت هفتمین روز از هفته مبارک دولت: پروژه پارک ۱۶۰۰۰ متری دانشجو افتتاح و در ادامه از نام پارک رونمایی شد.

این افتتاحیه با حضور دکتر رمضانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، خدری فرماندار شهرستان بانه، رحیمی نماینده مردم فرهیخته بانه و سقز در مجلس شورای اسلامی ، فرماندهان نظامی و انتظامی، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بانه ، اعضای شورای اداری و جمعی از شهروندان، بوستان دانشجو واقع در مسیر منتهی به دانشگاه آزاد افتتاح گردید.

۱۴۰۲/۶/۸

 روکش آسفالت محور اصلی بانه-سردشت ( سه راهی شوی تا ورودی روستای سویرو) و افتتاح آسفالت راه های روستایی شرگه، دارینه، میرحسام و سپیداره به مناسبت گرامیداشت هفتمین روز از هفته مبارک دولت به بهره برداری رسید.

با حضور دکتر رمضانی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، مهندس خدری فرماندار شهرستان بانه، نماینده مردم فرهیخته بانه و سقز در مجلس شورای اسلامی،بخشدار بخش مرکزی ،فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از اعضای شورای اداری پروژه روکش آسفالت محور اصلی بانه-سردست( سه راهی شوی تا ورودی روستای سویرو) به صورت نمادین افتتاح گردید.

۱۴۰۲/۶/۸

تاکید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان به تامین خدمات آنتن دهی، اورژانس و خدمات درمانی، جاده و آب شرب روستاهای تابعه شهرستان بانه به تدریج ولی به سرعت در هفته های دولت آتی به بهره برداری برسند.

میز خدمت جهادی در روستای گویل بخش آرمرده شهرستان بانه با حضور دکتر رمضانی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان ، خدری فرماندار شهرستان بانه ، نماینده مردم فرهیخته شهرستان های بانه و سقز در مجلس شورای اسلامی ، مدیر عامل شرکت گاز استان ، معاونین فرمانداری شهرستان، بخشداران تابعه ،اعضای شورای اداری ،امامان جمعه و جماعت،معتمدین و اقشار و آحاد مختلف روستاهای سطح بخش آرمرده به منظور رفع مشکلات سطح بخش آرمرده برگزار گردید.

۱۴۰۲/۶/۸

بازدید از ورودی مسیر اصلی روستای کریم آباد

بازدید خدری سرپرست فرمانداری بانه و رحیمی نماینده مردم فرهیخته شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی بهمراه شهردار و اعضای شورای شهر بانه و رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان از ورودی مسیر اصلی روستای کریم آباد

۱۴۰۱/۶/۲۰

بازدید از تعدادی از روستاهای بخش نمشیر

بازدید میدانی عزیززاده معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بانه از روستای سیوچ علیا و و کوخ های تابعه و روستای بیلو از توابع بخش نمشیر

۱۴۰۱/۶/۱۹

 جلسه کارگروه گندم،آرد و نان به ریاست کتابی سرپرست معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری برگزار شد.

این جلسه صبح امروز با حضور اعضای کارگروه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

۱۴۰۱/۶/۱۵

کلنگ زنی مدرسه سیوچ

با حضور خدری سرپرست فرمانداری شهرستان بانه،کلنگ احداث مدرسه در روستای سیوچ بر زمین زده شد.

۱۴۰۱/۶/۱۰

افتتاح شرکت تعاونی ۴۵۹۰ میوه خشک کنی کدبانوان سورین بانه

شرکت تعاونی ۴۵۹۰ میوه خشک کنی کدبانوان سورین بانه به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون افتتاح شد.

۱۴۰۱/۶/۹

افتتاح خیابان تعاون

خیابان تعاون به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون افتتاح شد.

۱۴۰۱/۶/۹

افتتاح شرکت تعاونی ۴۶۰۹ روان کاران بانه روژ

شرکت تعاونی ۴۶۰۹ روان کاران بانه روژ به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون افتتاح شد.

۱۴۰۱/۶/۹

اطلاعيه شماره (۵)

ستاد انتخابات كشور

۱۴۰۲/۵/۸

اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

ستاد انتخابات کشور روز سه شنبه در چهارمین اطلاعیه خود تأکید کرد که داوطلبان نمایندگی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی باید حداقل شش ماه قبل از ثبت نام از سمت خود (براساس ماده ۲۹ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی) استعفا داده باشند و به هیچ وجه در آن پست شاغل نباشند

۱۴۰۲/۵/۴

 اطلاعيه شماره(۳) ستاد انتخابات کشور

انتشار باقیمانده لیست مشمولان ماده ۲۹ قانون انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

۱۴۰۲/۳/۱۷

RSS آخرین اخبار ا

آخرین اخبار

مشاهده همه

فرمانداری ها

برای ورود به وب سایت فرمانداری ها روی شهر مورد نظر کلیک کنید.