دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ , ۱۲:۲۹:۵۸
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۵/۲۲ ساعت ۲۲:۰۵
لینک کوتاه مطلب:

برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان بانه با محوریت برنامه ریزی و هماهنگی گرامیداشت ایام مبارک هفته دولت

این جلسه به ریاست خدری سرپرست فرمانداری شهرستان بانه و با حضور امام جمعه شهربانه،امام جمعه موقت شهربانه، مسئول دفتر نماینده مردم شریف شهرستان در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اداری شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

امام جمعه شهربانه ضمن گرامیداشت هفته مبارک دولت، فرارسیدن سالروز شهادت شهیدان باهنر و رجایی را تسلیت گفت و افزود،همواره تلاش ها و زحمات های بی دریغ این دو بزرگ در جامعه نمایان است و مسیر حرکت ما نیز باید برگرفته از الگوی زیبا و ماندگار این دو عزیز باشد.

خدری سرپرست فرمانداری نیز در این جلسه ضمن عرض تسلیت به مناسبت ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و محکوم نمودن توهین وقاحت بار رأس وقیح فتنه ۸۸ به سردار پرافتخار اسلام شهید همدانی و تبریک مجدد روز خبرنگار و تبریک روز تشکل ها و مشارکت های مردمی و گرامیداشت فرارسیدن هفته مبارک دولت و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان گرانقدر میهن اسلامی افزود،شهیدان رجایی و باهنر از پیکره نظام و مردم اند و نمادی ماندگار از وحدت ملت و دولت در مسیر پیشرفت و سرافرازی در تاریخ پرافتخار کشور هستند.
خدری در ادامه به تشریح آرمانهای والای انقلاب جهت نیل به اهداف عالی انسانی و اسلامی و بهره برداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی و تبیین اهداف جلسه مبنی بر برنامه ریزی و هماهنگی جهت برگزاری هرچه بهتر مراسمات هفته دولت پرداخت و افزود، دستاوردها و نتایج فعالیتهای نهادها و دستگاه های اجرایی در حوزه های مختلف در هفته دولت به نحوی احسن رونمایی شود.
وی گفت،خدمات دولت به نحو احسن درراستای جهاد تبیین به مردم اطلاع رسانی گردد و همه مدیران دستگاه های اجرایی موظفند ضمن ارائه خدمات مناسب به مردم در این هفته، بااطلاع رسانی مناسب،نمایی خوب از عملکرد دولت انقلابی و جهادی را به سمع و نظر مردم برسانند.
وی ضمن تأکید مجدد به تکریم ارباب رجوع و خدمت به مردم افزود،مدیران همواره در راستای خدمت گزاری به مردم تمام تلاش و همت خود را بکار گیرند.
در پایان تعدادی از رؤسای ادارات به بیان آمار و اطلاعات و مشکلات و معضلات مربوطه و پیشنهادات در حوزه کاری پرداختند و همچنین هماهنگی و برنامه ریزی های لازم جهت اجرای ریز برنامه ها و افتتاحیه پروژه ها در زمینه های مختلف شهرستان صورت گرفت.