دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ , ۱۵:۴۰:۲۹
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۵/۳۱ ساعت ۱۵:۰۷
لینک کوتاه مطلب:

 جلسه حل مشکلات شهرک بعثت شهرستان با حضور عزیز زاده معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری

حسب درخواست تعدادی از اهالی محترم محله شهرک بعثت شهرستان بانه در راستای واگذاری انشعاب آب شرب به آن محله،امروز صبح عزیززاده معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اقدام به تشکیل جلسه با حضور رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان،رئیس شورای شهربانه و مسئول واحد شهرسازی شهرداری و اهالی محترم آن محله در سالن اجتماعات فرمانداری نمود.

عزیز زاده در این جلسه ضمن دیدار چهره به چهره با اهالی محله بعثت و بحث و گفتگو در زمینه ارائه درخواست آنان،عنوان کرد،خواسته ی اهالی محترم شهرک بعثت در راستای واگذاری انشعاب آب و بهره مندی از این نعمت الهی ،خواسته به حق  است و مسئولین نیز باید در انجام این امر مهم تمام تلاش و همت خود را بکار گیرند.
وی افزود،ملت بزرگترین سرمایه اصلی این نظام اند و رسیدگی به مطالبات مردم و حل مشکلات و معضلات در راستای رفاه حال آنان از اولویت های کاری دولت مردمی و به تبع آن مجموعه این فرمانداری می باشد.
وی در پایان صحبت های خود با ارائه راه کار و راه حل مناسب جهت رفع مشکل بیان شده عنوان کرد،شهرداری و شورای شهر و همچنین اداره آب و فاضلاب شهرستان با هماهنگی و همکاری این فرمانداری و با مشارکت مردمی آن محله، ظرف مدت هفته آتی نسبت به تشکیل پرونده و سیر روند قانونی آن و اخذ مجوز و واگذاری انشعاب آب به محله بعثت و همچنین مساعدت های لازم در این زمینه اقدامات لازم را معمول نمایند.

در پایان این جلسه اهالی محترم شهرک بعثت نیز بیانات مبسوطی در راستای مشکلات موجود ارائه و از اقدام فرمانداری در راستای حل این معضل تقدیر و تشکر نمودند.