یکشنبه ۰۳ تیر ۱۴۰۳ , ۲۳:۱۶:۴۸
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۶/۱ ساعت ۲۰:۳۰
لینک کوتاه مطلب:

‍ خدری نماینده عالی دولت در شهرستان بانه در پیامی آغاز هفته دولت و روز کارمند را به دولت مردان خدوم و خدمتگزاران صادق و راستین نظام مقدس جمهوری اسلامی تبریک گفت.

در این پیام آمده است :

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته دولت هر سال یاد آور شهادت مظلومانه جمعی از یاران با وفای نظام ، انقلاب اسلامی و امام راحل در راس آنان شهدای گرانقدر، رجایی و باهنر است .

هفته دولت به مناسبت گرامیداشت تلاش خدمتگذاران مردم شریف ایران اسلامی و فرصتی مناسب برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره سرشت پاک و خدمت گذار شهیدان رجایی و باهنر می باشد.

بدون تردید خدمت به مردم و کسب رضای خداوند در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در تمام امور اداره کشور باید سر لوحه کارمندان دولت و دولتمردان قرار گیرد و این خدمات و تلاشها باید زمینه‌ ساز توسعه و پیشرفت برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشد و موفقیت ایران اسلامی در گرو توانمندی و سعی و تلاش نیروهای باتجربه، متخصص، خلاق و مسئولیت پذیری است که همواره می کوشند تا در سیر حرکت به سوی چشم اندازهای تعیین شده، نقش ایفاء کنند.

در سالی که از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی سال ” سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین” نامگذاری شده است، تمام مسئولان و مدیران باید با الگو برداری از رفتارهای شهیدان کم توقع و پرتلاش مانند شهیدان رجایی و باهنر ، در راستای سربلندی و عزت ایران اسلامی تلاش و به آن جامه عمل بپوشانند و در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با محوریت شعار امسال، گام بردارند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد شهرستان بانه تبریک عرض نموده و موفقیت دولت را در راستای تحقق آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.