دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ , ۰۰:۴۵:۲۸
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ ساعت ۲۰:۱۱
لینک کوتاه مطلب:

جلسه کمیته برنامه ریزی و توسعه شهرستان به ریاست خدری فرماندار و با حضور ازهاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ، جولایی مدیر کل ورزش و جوانان استان ، رحیمی نماینده مردم فرهیخته شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی ، خسرویی مدیر عامل شهرک های صنعتی کردستان و همچنین اعضای کمیته برنامه ریزی و توسعه شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

این جلسه بدین شرح است

 

خدری فرماندار بانه دراین جلسه بیان کرد،مسئولین باید دارای بانک اطلاعاتی و آمار و ارقام مرتبط باحوزه کاری باشند تا به تبع آن و بر اساس داده های موجود در تخصیص اعتبارات تصمیم گیری شود و رشد و شکوفایی شهرستان را شاهد باشیم.

وی افزود،مدیران در اجرای پروژه های خود می بایست جدیت را سرلوحه کارهای خود قرار داده و با تدبیر و برنامه ریزی مناسب اولویت کاری خود را در اتمام پروژه های نیمه تمام قرار دهند تا با زمینه سازی و اجرای آنها گام های اساسی در زمینه عمران و آبادانی شهرستان برداریم.

خدری با بیان اینکه شهرستان بانه به لحاظ داشتن پتانسیل و ظرفیتهای خاص شایان پیشرفت می باشد افزود: در جهت رسیدن به پیشرفت و آبادانی نیازمند تلاش همه جانبه مسئولان ادارات و پیگیری آنان است.

رحیمی در این جلسه  اظهار داشت برخی ؛از پروژه ها تاریخی هستند  و به نوعی به مطالبه اصلی مردم  تبدیل شده و در صورت اجرای ان قطعا مردم شهرستان قدر شناس آن خواهند بود 

 ایشان در بخشی دیگر از سخنان خود ضمن اعلام نهایت تلاش خود در راستای توسعه و پیگیری مشکلات شهرستان، خواستار توجه ویژه استان در تخصیص اعتبارات  جهت پیشرفت فیزیکی پروژه های شهرستان  شد . 

در ادامه ازهاری با اشاره به اینکه رویکرد اصلی سازمان شفاف سازی است افزود،اعتبارات را با توجه به شاخص های موجود در زمینه های مختلف در نظرگرفته ایم و‌ تمام تلاش و همت مجموعه بر توزیع عادلانه اعتبارات صورت گرفته است.

وی در رابطه با آشنایی کامل به موضوع برنامه ریزی و جذب اعتبارات و همچنین موضوعات ساختاری برای رسیدن به اهداف عالیه و توسعه شهرستان توضیحاتی را عنوان کرد.

 وی عنوان کرد، برنامه های این سازمان بمنظور ایجاد توازن در سطح شهرستان های استان و همچنین تلاش در جهت بالا بردن و توسعه شاخص های استان است.