شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ , ۱۰:۴۰:۴۷
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ ساعت ۰۹:۳۷
لینک کوتاه مطلب:

خدری فرماندار شهرستان بانه در پیامی چهاردهم اسفند ماه سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و آغاز هفته احسان و نیکوکاری را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بانه در این پیام آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

۱۴ اسفند ماه ، سال روز تشکیل کمیته امداد امام خمینی (ره) در سال ۱۳۵۷ است که در تقویم رسمی کشور ما به عنوان روز احسان و نیکوکاری نامگذاری شده است.

اقشار محروم جامعه انسان هایی شریف و آبرومند هستند . که چشم به کمک های همنوعان خود دوخته اند تا شادی گرما بخش خانه هایشان شود .

در آستانه طلوع بهاری سبز و پر امید و سالی خجسته ، مردم مهربان و نیکو کار کشور ما همزمان با هفته احسان و نیکوکاری ، در همایشی عظیم که تبلور نوع دوستی ، نیکوکاری و مهر ورزی آنان است ، شرکت می کنند و دست های پرمحبت خویش را بر سر خانواده های نیاز مند و کودکانشان می کشند.

بدینوسیله ضمن گرامیداشت ۱۴ اسفند ماه ، روز احسان و نیکوکاری، از مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان بانه که همواره در طول حیات نظام مقدس جمهوری اسلامی حماسه آفرین بوده اند. انتظار می رودبار دیگر نیز با حضور گسترده و پرشور خود پایگاه های جمع آوری کمک مردمی به یاری نیازمندان و محرومان شتافته و غنچه های انسانیت و نوع دوستی را در کویر دل های نیازمندان شکوفا ساخته و گل ایثار و از خود گذشتگی را در وجود خویش نمایان سازند.