یکشنبه ۰۳ تیر ۱۴۰۳ , ۲۳:۳۷:۳۴
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ ساعت ۰۷:۲۲
لینک کوتاه مطلب:

خدری فرماندار شهرستان بانه طی پیامی، ۲۲ اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا و سالروز تأسیس بنیاد شهید را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان بالاخص خانواده های معظم شهدا و خدمتگزاران این عرصه تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بانه؛ متن این پیام بدین شرح است:

 .

بسم رب الشهدا والصدیقین

سلام بر شهدا و درود به روح بلند و رفیعشان که با از خود گذشتگی و جانفشانی در راه اسلام و میهن ، نقشینه عظمت و شکوه ایران عزیزمان را با قلم سرخ خود نگاشتند.

۲۲ اسفند که در آستانه بهار طبیعت به نام روز شهدا نام گرفته، بهترین فرصتی است که به یاد آوریم بهار امروز عزت، استقلال و آزادی این ملت با نسیم خوش شهادت در این کشور مستقر شده و توانسته که ریشه های بی عدالتی و ظلم پذیری را از جای در آورد.

 شهادت، عزت ابدی است و شهدا، طلایه‌داران عزت، استقلال و اقتدار ایران اسلامی هستند. بی‌گمان شهیدان سرافراز حق بزرگی بر گردن ملت ما دارند و نظام جمهوری اسلامی، امانت گران‌بهای این عزیزان است.

گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ایران اسلامی، شهدای دوران ۸ سال دفاع مقدس، شهدای مدافع وطن، شهدای امنیت و عرصه جهاد علمی، مجاهدت آنان را یادآور ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان  مردم می باشد.

اینجانب فرارسیدن ۲۲ اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا و سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی به فرمان تاریخی حضرت امام(ره) را محضر تمام مردم شریف ایران اسلامی بالاخص جامعه بزرگ ایثارگری و خادمان بزرگوار خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران شهرستان بانه  تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدوارم همه ما در تداوم راه متعالی شهدای عزیز، پاسداری حقیقی از خون شهیدان، ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت ، بیش از پیش موفق و موید باشیم.