دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳ , ۰۰:۰۸:۰۲
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۱/۱۳ ساعت ۰۸:۴۱
لینک کوتاه مطلب:

فرماندار شهرستان بانه با صدور پیامی، فرارسیدن ۱۳ فروردین روز طبیعت را تبریک گفت

. متن پیام مهندس خدری به این شرح است:

به نام پروردگار هستی
طبیعت به عنوان یکی از نشانه های خداوند، سرشار از درس و عبرت است؛ دلی که بیدار است، در هر پدیده ای عبرتی می بیند و از هر نشانه ای، درسی می آموزد. بیداردلان، از بهار، درس تحول و نو شدن می آموزند. به تعبیر نبی مکرم اسلام (ص)، آن کس که با تغییر دنیا از وضعی به وضع دیگر آگاه نشود، از غافل ترین مردمان است.

آشتی با طبيعت، همواره در قاموس ايرانيان جايگاه ويژه ای داشته و تأمل در كمال و جمال الهی، اصلی ترين نتيجه و ثمره انس با آن است.

اکنون در پایان تعطیلات نوروزی و روز پیوند با طبیعت، آرزویمان این است که همگام با یکدیگر، آینده را در شادمانی عمومی جشن بگیریم و آنگونه که خورشید بی دریغ بر همگان می تابد، بکوشیم ثروت عظیم خدادادی این سرزمین از آن همگان باشد.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگان در ماه مبارک رمضان و تبریک مجدد سال جدید و شاد باش سیزدهم فروردین روز طبیعت به مردم بزرگوار شهرستان بانه، از عموم شهروندان، متدین و فهیم انتظار دارم در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) به نام سال “مهار تورم، رشد تولید” نامگذاری شده است، در این روز با پاسداشت نعمت های خدادادی و استفاده بهینه از طبیعت که به حق از بهترین سرمایه های ایرانی است، در جهت حفاظت از محیط زیست کوشا بوده و امانت نسل های آینده را به خوبی برای آنان نگهداری نمایند.