شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ , ۱۱:۵۸:۵۳
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۱/۱۷ ساعت ۰۸:۴۷
لینک کوتاه مطلب:

فرماندار بانه در پیامی ولادت با سعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسین مجتبی (ع) ، که به نام “روز ملی اکرام و تکریم خیران” نام گذاری شده است را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بانه متن پیام مهندس خدری بدین شرح است.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

پانزدهمین روز ماه مبارک رمضان هرسال مصادف با ولادت باسعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع) اسوه بخشش و دستگیری از درماندگان، به نام “روز ملی اکرام و تکریم خیرین” نامگذاری شده است.
این مناسبت سراسر خیر و برکت، فرصت مغتنمی است تا قدردان خیرین باشیم، که این تکریم نه به خاطر انجام کار خیر، بلکه بخاطر روحیه انسان دوستانه و از خود گذشتگی آنان است. خیرینی که همه ایام با حضور پر برکت خود، تسکینی بر آلام نیازمندان هستند و مهربانی را در جامعه ترویج می‌دهند .

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعت و عبادات همگان در ماه مبارک رمضان و تبریک ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) و روز اکرام به خیرین و مردم مؤمن و متدین شهرستان بانه، تشکر ویژه از همراهی و زحمات شبانه روزی تمامی خیرین بزرگوار و هموطنان عزیزمان که همت می‌نمایند، امیدوارم این فرهنگ متعالی روز به روز گسترده تر شود و استمرار و بقای آن یاری‌گر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در خدمت شایسته به مردم عزیز این مرز و بوم باشد.