شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ , ۱۱:۱۸:۱۶
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۱/۱۹ ساعت ۱۱:۴۷
لینک کوتاه مطلب:

‍ اولین جلسه شورای اداری شهرستان بانه در سال ۱۴۰۲برگزار گردید.

فرماندار شهرستان بانه در ابتدای جلسه ضمن تبریک سال نو و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان با اشاره به نام گذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری طی سال های گذشته با عناوین اقتصادی نام گذاری شده است که تکلیف و مسئولیت ما را خطیر کرده و در تحقق شعار سال با تلاش مضاعف و کار شبانه روزی بتوانیم در مدیریت تورم و کاهش آن ؛ رشد و تولید انجام وظیفه و قدم هایی برداریم

 

 

خدری در ادامه ضمن قدردانی از زحمات معاونین فرمانداری و اعضای شورای اداری و با اشاره اقدامات صورت گرفته در سال ۱۴۰۱ آن را قابل قبول خواند.

وی با اشاره به سیاست های عمومی رئیس جمهوری و برگزاری سراسری اولین جلسه شورای اداری کشور بصورت وبیناری که سیاست کشوری ، استانی ، شهرستانی از طرف رئیس جمهور تبیین خواهد شد و با تلاش های مضاعف در خدمتگزاری به مردم متدین انجام وظیفه نمایم

فرماندار معرفی ظرفیت های گردشگری شهرستان بانه که دارای ظرفیت های بی بدیل و بی‌نظیر میباشد وآمار سفر مسافران به شهرستان نوید بخش روز های خوبی برای شهرستان و مقصد گردشگری می باشد

فرماندار بانه افزود : تاکید استاندار در اتمام پروژه های نیمه تمام اولویت دار دستگاه های اجرایی پیگیری شود و نگاه ویژه سازمان مدیریت به پروژه های اولویت دار نیمه تمام که بیش از ۷۰ در صد پیشرفت فیزیکی برخوردار هستند توسط دستگاه هایی اجرایی احصا و پیگیری شود

خدری اظهار داشت: با تلاش مجموعه اعضا و عوامل شورای تامین امنیت پایدار و بسیار خوبی را در حوزه سرزمینی شهرستان بانه داشتیم که بستر ساز حضور بخش خصوصی که نسبت به سرمایه گذاری اقدام خواهد کرد و در سال ۱۴۰۲ موضوع امنیت پایدار ؛ موضوع مورد هدف اصلی ما میباشد .
مهندس خدری در پایان گفت تکریم ارباب رجوع و احترام به مردم باید سرلوحه کار مدیران شهرستان باشد افزود : با توجه به انتخابات پیش رو امسال باید از تمام ظرفیت ها برای برگزاری پر شور استفاده نمود.

رحیمی نماینده مردم بانه و سقز در
مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان و تقدیر از زحمات اعضای شورای ادارای ومدیران استان افزود شعار امسال برای ما باید در سال ۱۴۰۲ تحقق پیدا کند .

وی در ادامه سال ۱۴۰۱ از اعتبارات استان کردستان ۷۳ درصد تا این لحظه تحقق و تخصیص پیدا کرده است و ۹۵ درصد اعتبارات تخصیص یافته به صورت نقدی بوده است.

لهونیان نیز در این جلسه به اقدامات شرکت توزیع برق برای برقراری شبکه پایدار و با کیفیت تمام سعی و تلاش را به کار برده تا در سال ۱۴۰۱ هیچگونه قطعی نداشته باشیم.

وی در ادامه به ادارات و کلیه شهروندان توصیه نمود از دستگاه های کم مصرف و استاندارد انرژی استفاده نمایند و با توجه به نزدیک شدن به فصل گرما به استفاده درست از وسایل سرمایشی توصیه نمود.