دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ , ۱۵:۱۱:۲۹
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۴/۱ ساعت ۱۴:۳۱
لینک کوتاه مطلب:

برگزاری مراسم باشکوه روز اصناف

این مراسم باحضور خدری فرماندار شهرستان بانه، جانشین فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بانه و تعدادی از رؤسای ادارات و رئیس اتاق اصناف و همچنین جمعی از کسبه و بازاریان شهرستان بانه برگزار گردید

 

مهندس خدری فرماندار شهرستان  :
وی ضمن عرض تبریک به مناسبت روز اصناف و تقدیر و تشکر از زحمات ارزنده کسبه و اصناف و بازاریان در راستای خدمات مفید و همچنین همکاری در زمینه اجرای سیاست های دولت سیزدهم ، به فرمایش مقام معظم رهبری(ما از همه اصناف توقع انصاف داریم) اشاره و افزود،رعایت انصاف موجب رونق اصناف می شود.

وی عنوان کرد اصناف به مفهوم واقعی زندگی است زیرا رونق اصناف موجب رونق زندگی می شود و اصناف و بازاریان همواره به عنوان قشری از جامعه شناخته می‌شوند که در بستر تحولات اقتصادی و اجتماعی جایگاه و کارکرد گسترده و در عین حال مؤثری در حوزه‌های مختلف داشته‌اند.

وی گفت: اصناف اهمیت ویژه‌ای در رشد و پویایی اقتصاد کشور داشته و به دلیل گستردگی و ارتباط مستقیم با آحاد مردم به مثابه قلب اقتصادی جامعه عمل می‌کنند.

وی اظهار داشت،اقدامات اساسی در سطح بازار توسط فرمانداری و نماینده مردم شهرستان و مسئولان ذیربط جهت ساماندهی صورت پذیرفته است. اما انتظار می رود شهروندان محترم علی الخصوص مغازه داران و صاحبان مجتمع های تجاری در راستای خدمات بهتر (روان سازی ترافیک شهری و عدم پارک خودروهای شخصی در زمان ورود مهمانان به شهرستان) همواره همکار ادارات باشند.

در پایان این مراسم به پاس قدردانی از زحمات رؤسای ادارات ( صنعت،معدن و تجارت،اتاق اصناف و…)، اعضای هیئت مدیره سنوات گذشته و رؤسای اتحادیه های شهرستان و تعدادی از اصناف و کسبه و بازاریان لوح تقدیر اهداء گردید.