سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ , ۱۵:۲۴:۰۶
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۵/۱۰ ساعت ۱۷:۱۴
لینک کوتاه مطلب:

دومین جلسه کمیته برنامه ریزی و توسعه شهرستان بانه با حضور معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان

دومین جلسه کمیته برنامه ریزی و توسعه شهرستان به ریاست خدری سرپرست فرمانداری و با حضور دکتر محمدی معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و کارشناسان آن سازمان ، امام جمعه موقت بانه، مسئول دفتر نماینده مردم فرهیخته شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی و همچنین اعضای کمیته برنامه ریزی و توسعه شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

خدری سرپرست فرمانداری در این جلسه بیان کرد مسئولین باید دارای بانک اطلاعاتی و آمار و ارقام مرتبط با حوزه کاری باشند تا به تبع آن و براساس داده های موجود در تخصیص اعتبارات تصمیم گیری شود و رشد و شکوفایی شهرستان را شاهد باشیم.

وی افزود مدیران در اجرای پروژه های خود می بایست جدیت را سرلوحه کارهای خود قرار داده و با تدبیر و برنامه ریزی مناسب اولویت کاری خود را در اتمام پروژه های نیمه تمام قرار دهند تا با زمینه سازی و اجرای آنها گام های اساسی در زمینه عمران و آبادانی شهرستان برداریم.

خدری با بیان اینکه شهرستان بانه به لحاظ داشتن پتانسیل و ظرفیت های خاص شایان پیشرفت می باشد افزود: در جهت رسیدن به پیشرفت و آبادانی نیازمند تلاش همه جانبه مسئولان ادارات و پیگیری آنان است.

رئیس جلسه اولویت بندی را یکی از نکات مهم برای حل مشکلات شهرستان دانست و گفت : مدیران باید با در نظر گرفتن سطح انتظارات جامعه ، برنامه ریزی را براساس حل مشکلات مردم در حوزه های موجود انجام دهند.

در ادامه دکتر محمدی با اشاره به اینکه رویکرد اصلی سازمان شفاف سازی است افزود : اعتبارات را با توجه به شاخص های موجود در زمینه های مختلف در نظر گرفته ایم و تمام تلاش و همت مجموعه بر توزیع عادلانه اعتبارات صورت گرفته است.

وی در رابطه با آشنایی کامل به موضوع برنامه ریزی و جذب اعتبارات و همچنین موضوعات ساختاری برای رسیدن به اهداف عالیه و توسعه شهرستان توضیحاتی عنوان نمود. همچنین اظهار داشت برنامه های این سازمان بمنظور ایجاد توازن در سطح شهرستان های استان و همچنین تلاش در جهت بالابردن و توسعه شاخص های استان است.