سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ , ۱۶:۰۸:۰۶
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۹/۹ ساعت ۰۶:۳۷
لینک کوتاه مطلب:

به گزارش روابط عمومی ، خدری فرماندار شهرستان بانه با صدور پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را به جامعه پرستاری شهرستان بانه تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم
نامگذاری سالروز ولادت باسعادت مظهر صبر و بردباری، اسوه استقامت و شجاعت، حضرت زینب کبری (س) به عنوان روز پرستار نماد و ارزش والای این شغل شریف و نشانه احترام جامعه به پرستاران است.

روز پرستار یادآور مجاهدت های پرستاران بزرگواری است که در سال های انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس، آمیزه ای از ایثار و استقامت در سنگرهای جهاد و شهادت را خلق کردند و تابلویی بی بدیل از ایثار و فداکاری را آفریدند. این روز فرخنده، گرامیداشت پرستارانی است که با تلاش شبانه روزی، مرهمی برای بیماران و وسیله ای برای بازگشت مجدد نعمت بزرگ سلامتی به آنان است. در واقع روز پرستار، تجلیل از کرامت انسانی است، که انسانیت را در التیام بخشیدن به همنوعان خود می بیند و هم نفس با بیماران، در کمال مهربانی و همدردی، سلامتی خود را به مخاطره می اندازد.

اینجانب، ولادت باسعادت بزرگ بانوی صبر و بردباری، اسوه شجاعت و استقامت، حضرت زینب (س) و روز بزرگ پرستار را به یکایک پرستاران و منادیان ایمان و انسانیت بالاخص جامعه پرستاری شهرستان بانه صمیمانه تبریک عرض نموده، توفیق روزافزون الهی را برای تمامی زحمتکشان این عرصه و پیروی از منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم .